Opis
Gruba czapka szyta z podwójnej warstwy wełny merino o gramaturze 190 gr. Uszyta z żakardowego materiału we wzór e turkusowo-czarne trójkąty. To to doskonały wybór na chłodne dni, łączący komfort i funkcjonalność.
WEŁNA MERINO – Wełna merino ma właściwości termoregulacyjne. Mając na sobie czapkę 100% merino na pewno nie zmarzniesz. Jednocześnie kiedy będzie cieplej, nie przegrzejesz się. Co ważne, wełna merino nie drapie i nie gryzie, a także nie elektryzuje włosów.
NA JAKĄ TEMPERATURĘ – Sprawdzi się na temperatury do ok. -5 stopni. Czapka uszyta jest z podwójnej warstwy wełny merino o gramaturze 190 gr. Mimo niewielkich rozmiarów, bardzo dobrze grzeje.
CZAPKA STWORZONA ŻEBY SIĘ W NIEJ RUSZAĆ – To czapka idealna do aktywności na świeżym powietrzu w chłodne dni – takich jak bieganie, trekking. Jeśli jednak szukasz czapki, którą możesz założyć pod kask, wybierz cienką czapkę z wełny merino o gramaturze 135 gr lub cienką chustę tubę, z której zrobisz kominiarkę.
Metka jest wszyta luźnym szwem. Możesz bez problemu ją wypruć.
Wymiary mierzone na płasko: 24 cm szerokości, 28 cm wysokości.
Skład: 100% wełna merino
Gramatura: dwie warstwy wełny 190 gr
19,3 mikronów
Wyprodukowano w Polsce.














